EUROOKNA

ZNAČKY OKNOPLAST

S dřevěnými výrobky se setkáváme v běžném životě na každém kroku. Okna hrají důležitý úkol jako zdroj přirozeného světla v práci i v soukromí. Chrání nás před vnějším prostředím,především brání pronikání chladu, zvuku, prachu a jiných nežádoucích vlivů, které právě díky výběru vhodných oken můžeme potlačit. V současné době se proti „typovým“ oknům z minulých let skutečně radikálně změnily požadavky na optické provedení moderních stavebních prvků. Týká se to nejen barevné úpravy povrchů, ale také tvaru a způsobu členění. Je velice důležité zabývat se touto otázkou při základním návrhu celé stavby, protože právě okna a dveře dokáží celkový charakter budovy buďto oživit a zvýraznit, nebo při nevhodném návrhu podstatně zhoršit.

Zvláště při rekonstrukcích starších budov je potřeba respektovat styl stavby. Okna a dveře vyrábíme z lepeného euro-hranolu, vyráběného německou společností MUNCHINGER, rakouského celoobvodového kování MACO, německých dveřních rozvor MACO v bezpečnostním vypracování s uzavíráním ve více bodech a okenních a dveřních kliček HOPPE v různých barvách. Dveřní kličky HOPPE mají kriminalistický atest. Barevné vypracování oken je možné v několika odstínech podle vzorníku barev SIGMA. Okna je možno vyrábět o různých rozměrech a tvarech (trojúhelníky, oblouky a jiné tvary), spojovat je do vícedílných sestav, zimních zahrad a podobně. Dále taktéž dodáváme vnější a vnitřní parapety v barvě oken.

Naše výrobky standardně zasklíváme sklem 4-16-4 U=1,1 W.m. .K , tvrzené, bezpečnostní, ornamentální atd. Taktéž je možno dodat meziskelní mřížky různých tvarů, šířek a barev. Těsnění je taktéž důležitou součástí oken. Jeho dlouhotrvající pružnost je základní vlastností při posuzování kvality. Německá firma DEVENTER je právě zárukou vysoké kvality.

Moderní, praktické a efektivní řešení

EUROOKNA